Non Vi | sportovní masáž

Sportovní masáže jsou velmi oblíbeným a často používaným prostředkem regenerace sportovců, protože posilují jejich fyzické i psychické zdraví.

Masáž se intenzivně věnuje především paravertebrálním svalům a velkým posturálním svalům na končetinách, soustředí na svalové spasmy, urychluje odplavení únavových látek ze svalů, předchází bolestem, podporuje zotavovací procesy a návrat srdečně cévního systému do stavu před sportovním výkonem.

masáž pro rekreační i vrcholové sportovce

Máme zkušenosti s masážemi mladých atletů, hokejistů, gymnastů, fotbalistů, basketbalistů, sportovních aerobiček, plavců, sportovních tanečníků a dalších. Také sportovců z řad amaterských triatlonistů, cyklistů nebo např. maratonských běžců. I nadšenců věnujícím se crossfitu, fitness tréninku nebo pole dance. 

logo OPIK

Realizovali jsme projekt „Vývoj informačního systému“, pro který jsme využili OP PIK. Projekt je spolufinancován Evropskou unií a napomohl návrhu a vzniku nového sofistikovaného informačního systému, jehož součástí je analýza a návrh architektury informačního systému a vývoj betaverze.

©2022 non vi | Tvorba www stránek Martin Lutonský