Non Vi | masáže

Masáže v mých prostorách provádí Jan Tobolák, kterého jsem masáže naučil (samozřejmě poté, co si udělal kurz zdravotního maséra). Jeho masáže doporučuji jako preventivní působení na svaly po mém ošetření. 

masáže výhradně od specialistů

V Non Vi chci poskytovat jen kvalitní služby. Chci, aby každý dělal jen to, co umí a v čem se cítí jedinečný. Proto jsou masáže prováděny výhradně specializovanými maséry, kteří mají se svými masážemi přátelský - nikoliv pouze pracovní - vztah.

V příjemné atmosféře s maximálním pocitem soukromí a komfortu poskytujeme tradiční formy masáží: 

sportovní masáže

Jsou velmi oblíbeným a často používaným prostředkem regenerace sportovců, protože posilují jejich fyzické i psychické zdraví.

Masáž se intenzivně věnuje především paravertebrálním svalům a velkým posturálním svalům na končetinách, soustředí na svalové spasmy, urychluje odplavení únavových látek ze svalů, předchází bolestem, podporuje zotavovací procesy a návrat srdečně cévního systému do stavu před sportovním výkonem. Je vhodná pro vrcholové i rekreační sportovce.

reflexní masáže chodidel

Je šetrná, tradiční, velmi účinná relaxační metoda. Vychází ze známého poznatku, že na ploskách a nártech nohou se nacházejí reflexní plošky, odpovídající příslušným orgánům a částem těla, které lze jejich stimulací ovlivnit. V Non Vi se snažíme aktivovat přirozené regenerační schopnosti lidského organismu a navrátit zpět ztracenou rovnováhu.

Uvolnění drobných svalů na chodidlech a stimulace reflexních zón přímo souvisejících s pohybovým systémem na začátku Non Vi masáže zvyšuje její celkový relaxační a regenerační účinek.

poskytujeme standardní i nadstandardní servis

  • možnost využití sprchy v samostatné koupelně pro zachování maximálního komfortu (stačí když přijdete na masáž dříve)
  • ručníkový a pitný servis je poskytován zdarma 
logo OPIK

Realizovali jsme projekt „Vývoj informačního systému“, pro který jsme využili OP PIK. Projekt je spolufinancován Evropskou unií a napomohl návrhu a vzniku nového sofistikovaného informačního systému, jehož součástí je analýza a návrh architektury informačního systému a vývoj betaverze.

©2023 non vi | Tvorba www stránek Martin Lutonský