Non Vi | non vi regenerační masáž

Vychází ze základních prvků klasické zdravotní masáže, při níž dochází k působení na měkké tkáně - kůže, podkoží, svaly, vazy. Zvyšuje prokrvení masírovaných oblastí, urychluje látkovou výměnu, vytlačuje odpadní látky do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlé svaly reagují uvolněním vláken - povolením spazmů.

masáž se zaměřením na přetěžované svaly

Non Vi regenerační masáž vytváří potřebné podmínky pro větší aktivitu slabších svalů - uvolňuje přetížené svaly především v oblasti dolních končetin. Celkově mění míru a způsob zapojování jednotlivých svalů do jednotlivých pohybů - tzv. svalový vzorec. V kombinaci s masáží chodidel, svalů zad a šíje působí prospěšně na celé tělo, zvyšuje celkovou kondici a připravenost pohybového systému.

masáž ideálně na začátku nebo v průběhu pracovního dne

Non Vi regenerační masáž provádí masér Jan Tobolák. Obvykle následuje po ošetření fyziterapeutem Tomášem Brabcem jako způsob pravidelného udržování jím nastavených změn ve svalech klienta. Doporučujeme ji absolvovat před denní aktivitou (práce, trénink, cvičení) nebo v jejím průběhu, aby byly vytvořené změny ihned realizovány. Aby si je tělo mohlo lépe osvojovat.

princip Non Vi regenerační masáže

Systém svalů je jako sportovní tým složený z jednotlivců. Když někteří v týmu jsou příliš vytížení, zabraňují aktivitě druhým. Jedni se přetěžují a druzí se nevyužívají. Aby byl tým efektivnější je třeba dát občas přetíženým volno. Aby byl tým silný a připravený na případná zranění, potřebují i náhradníci získávat herní praxi, jak ví každý dobrý trenér. Jsou tak v krizových situacích více použitelnější a samozřejmě svou zvýšující se kvalitou zvyšují zdravou konkurenci v týmu, tolik potřebnou pro zvyšování kvality celého týmu. Samozřejmě tím i šetří přetěžované jedince a předchází jejich zraněním.

 

logo OPIK

Realizovali jsme projekt „Vývoj informačního systému“, pro který jsme využili OP PIK. Projekt je spolufinancován Evropskou unií a napomohl návrhu a vzniku nového sofistikovaného informačního systému, jehož součástí je analýza a návrh architektury informačního systému a vývoj betaverze.

©2023 non vi | Tvorba www stránek Martin Lutonský