Non Vi | mobilní aplikace Phoros

projekt ve vývoji

Můj dlouho připravovaný projekt se po první programátorské fázi aktuálně přesouvá do fáze druhé. Jeho absolutním cílem je vytvoření mimořádné mobilní aplikace s unikátním řešením on-line rezervačního systému, způsobu komunikace a rozšířeného zákaznického servisu. Veřejným institucím i soukromým subjektům nabídne snadno dostupný a snadno pochopitelný technologický nástroj ke zvýšení osobního i podnikatelského komfortu.

neobvyklý způsob navrhování

Aplikace je vytvořená na základě mnohaletých osobních zkušeností z mé vlastní praxe privátního fyzioterapeuta i z běžné životní praxe člověka poptávajícího různé služby a akce. 

neustále při ruce

V aplikaci půjde jednoduše přepínat mezi klientským a provozovatelským účtem. V jednom telefonu či tabletu bude tedy možné současně rezervace vytvářet i nabízet. Nastavení a úpravy volných termínů či míst jsou řešeny přímo v mobilním zařízení bez potřeby osobního počítače.

přehled o poptávce

Podnikatelským přínosem budou také přehledné informace o klientské poptávce nad rámec nabízených termínů společně s možností jejich okamžitého uzpůsobení.

logo OPIK

Realizovali jsme projekt „Vývoj informačního systému“, pro který jsme využili OP PIK. Projekt je spolufinancován Evropskou unií a napomohl návrhu a vzniku nového sofistikovaného informačního systému, jehož součástí je analýza a návrh architektury informačního systému a vývoj betaverze.

©2021 non vi | Tvorba www stránek Martin Lutonský